MUDr. Janka Blahová

Od marca 2024 otvárame v širšom centre mesta Žilina modernú ambulanciu BLAHA MED, ktorej cieľom je poskytovať komplexnú zdravotnú starostlivosť pre dospelých vo veku od 19 rokov.

Našou náplňou bude poskytovanie klasickej liečby s prepojením na holistický prístup a s dôrazom na prevenciu. Máme záujem viesť a motivovať pacientov k aktívnemu prístupu k svojmu zdraviu. Je pre nás dôležité ako sa naši pacienti cítia a čo ich trápi. Veď zdravie človeka ovplyvňuje mnoho fyzických aj psychologických faktorov, ktoré je potrebné pri liečbe brať do úvahy. Sme tu pre Vás a Vaše zdravie.

Ambulancia BLAHA MED je nová, dizajnovo zariadená, komfortná a plne vybavená najmodernejšími prístrojmi pre prax všeobecného lekára. Samozrejmosťou je objednávanie sa na vyšetrenie na konkrétny termín prostredníctvom mailu alebo telefonicky. Každý pracovný deň je k dispozícii lekárka aj pre telefonické konzultácie pre pacientov. Predpis liekov, ktoré sú užívané dlhodobo, pohodlne elektronicky, aj bez potreby osobnej návštevy lekára. Spolupracujeme so zdravotnými poisťovňami na Slovensku.

Sme hrdí, že je zakladateľkou a vedúcou lekárkou v BLAHA MED je MUDr. Janka Blahová. Je absolventkou prestížnej Karlovej Univerzity v Prahe, kde na 1. Lekárskej fakulte v roku 2010 úspešne promovala v odbore všeobecné lekárstvo. Jej nadšenie pre medicínu ju viedlo až do Španielska, kde získala cenné skúsenosti na Univerzite M. Hernandéza de Elche v Alicante. Jej odbornosť z oblasti všeobecnej medicíny a skúsenosti z práce na internom oddelení, urologickom a anesteziologicko-resustitačnom oddelení, ju robia vysoko kvalifikovanou vedúcou lekárkou. S empatiou a starostlivosťou sa venuje každému pacientovi.

Pani doktorka Blahová má viac ako 13-ročnú skúsenosť v medicínskej praxi a je odborníčkou v oblasti všeobecnej medicíny, ktorú si už ako mladá lekárka zvolila za svoje poslanie. Dlhé roky pracovala vo Fakultnej nemocnici s poliklinikou v Žiline, kde získala cenné skúsenosti a odborné vedomosti. Následne viedla ambulanciu všeobecného lekára pre dospelých na súkromnej poliklinike v Žiline, kde si získala dôveru pacientov svojim profesionálnym prístupom a empatiou.

Doktorka Janka Blahová má tiež bohaté skúsenosti zo zahraničia – stážovala a praxovala nielen v Čechách, ale aj vo Veľkej Británii, čo jej poskytlo široký pohľad na medicínu a rôzne prístupy k liečbe. Pani doktorka je nielen vášnivou lekárkou, ale aj oddanou zástankyňou neustáleho vzdelávania a profesionálneho rastu. Absolvovala dlhoročnú prípravu v rámci špecializačných programov v odbore vnútorného lekárstva a všeobecného lekárstva, pričom úspešne absolvovala špecializačnú skúšku v odbore všeobecného lekárstva na Jesseniovej lekárskej fakulte v Martine. Pani MUDr. Janka Blahová je členkou prestížnych stavovských organizácií, ako sú Spoločnosť všeobecných lekárov Slovenska (SVLS) a Slovenská Lekárska komora (SLK).  

V súčasnosti sa sa pani MUDr. Blahová s odhodlaním a nadšením venuje svojej súkromnej praxi všeobecného lekára pre dospelých v Žiline, v ambulancii BLAHA MED. Tu pokračuje vo svojej misii poskytovať najvyššiu kvalitu zdravotnej starostlivosti svojim individuálnym pacientom.

Amulancia BLAHA MED poskytuje aj služby pre firemných klientov, v oblasti starostlivosti o zamestnancov a prevencie ochorení ako zamestnanecký benefit.   

Tešíme sa na Vás v našej ambulancii.

Tím BLAHA MED

Ambulancia BLAHA MED V Žiline aktuálne prijíma nových pacientov. V prípade záujmu nám napíšte na mail: ambulancia@blahamed.sk. Radi Vám poskytneme viac informácií.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Tešíme sa na Vás.
MUDr. Janka Blahová a tím BLAHA MED

Kontakt:

BLAHA MED
Ambulancia všeobecnej lekárky pre dospelých

Závodská cesta 6,
010 01 Žilina

ambulancia@blahamed.sk
www.blahamed.sk

T: +421 41 270 55 77
M: +421 948 444 180

ORDINAČNÉ HODINY
Pondelok 7:00 – 17:00 hod.
Utorok 7:00 – 13:00 hod.
Streda 7:00 – 15:00 hod.
Štvrtok 7:00 – 15:00 hod.
Piatok 7:00 – 12:00 hod.

Denne: 7:00 – 8:00 hod. odbery krvi.
Denne: 7:30 – 8:30 hod., 11:00 – 12:00 hod. telefonická konzultácia s lekárkou.
Denne: 9:00 – 11:30 hod. objednávanie na termín na tel.: 041/270 55 77, sestra.

© 2024 blahamed.sk – Všetky práva vyhradené