Navštívte nás

Žilina, Závodská 6

Napíšte nám

ambulancia@blahamed.sk

Zavolajte nám

+421 41 270 55 77

2

V nedeľu 5.5.2024 sme spoločne s manželom Martinom prekonali športovú výzvu na International Prague Marathon 2024.

Keď sme v roku 2023 plánovali našu účasť na tomto top podujatí, chystali sme sa na maratón formou štafety, teda polmaratón pre každého z nás. No nakoniec sme prispôsobili plány situácii. 🏅 Martin podal skvelý výkon na polmaratóne, zatiaľ čo ja som symbolicky zabehla 2.500 metrov, aby sme spoločne aspoň takto vytvorili štafetu. Zdravotný stav mi síce nedovolil viac, ale aj táto časť bola pre mňa výzvou. No každý okamih sme si užili a sme hrdí na každý krok, ktorý sme urobili.

Najsilnejším zážitkom pre mňa bolo spoločných 100 metrov behu, kedy už Martin mal polmaratón zabehnutý. Ja som na beh nastupovala a on sa pridal sa ku mne už aj s medailou. Táto rovinka kde naše časy synchonizovali, bola ako náš spoločný život. O spolupráci, podpore, spolupatričnosti, úcte a láske. Som na nás hrdá. 🙌

Ďakujeme všetkým, ktorí nás podporovali a umožnili nám splniť si jeden z našich športových snov. Tešíme sa na ďalšie spoločné bežecké dobrodružstvá! Kde to bude? Nechajte sa prekvapiť a sledujte nás.

Moje posolstvo

I keď som lekárka, som aj ja človek z mäsa a kostí a preto viem, aké krehké je naše zdravie. O to viac vás moji milí priatelia, pacienti a klienti mojej ambulancie BLAHA MED chápem a podporujem. Nikdy sa nevzdávajte a urobte čo sa dá nielen pre seba, svoje zdravie ale aj pre blízkych a komunitu. Odmenou vám bude nielen dobrý pocit. Držte sa!

S láskou

Janka
lekárka