Navštívte nás

Žilina, Závodská 6

Napíšte nám

ambulancia@blahamed.sk

Zavolajte nám

+421 41 270 55 77

6

V živote existuje niečo nádherné a neopakovateľné: proces narodenia. Niečo, čo nám pripomína zázrak nového začiatku, nespočetné možnosti a radosť z každého dňa. A práve o tejto úžasnej téme sa chcem s vami podeliť.

Predstavte si toto: malé, roztomilé kuriatko, čerstvo vyliahnuté z vajíčka. Jeho malé očká sa pozerajú na svet so zvedavosťou, jeho jemné perie sa leskne v slnečných lúčoch a jeho prvé kroky sú krokmi do sveta plného dobrodružstiev. 🥚🐣🐥

Proces narodenia, či už u človeka alebo zvieraťa, je zázrak. Je to moment, keď sa život stáva viditeľným, keď sa rodí potenciál a príležitosti. Ako to kuriatko, aj my, ľudia, sa rodíme so schopnosťou objavovať, rásť a učiť sa.

Avšak narodenie je len začiatok. Ako to kuriatko, aj my sme konfrontovaní s novými výzvami, prekážkami a neistotami. Ale ako sa kuriatko učí lietať, aj my sa učíme prekonávať prekážky, rásť a byť odvážnejší.

AKO SA OPLATÍ ŽIŤ ?

🥚 Oplatí sa žiť s radosťou a zvedavosťou, ako to kuriatko, ktoré objavuje svet okolo seba.

🐣 Oplatí sa žiť s láskou a vďačnosťou, pretože každý deň prináša nové príležitosti a zázraky.

🐥 Oplatí sa žiť naplno, s odvahou a s vierou v seba samých.

Život je skutočný dar, plný zázrakov a krásy. Ako to kuriatko, aj my sme tu, aby sme objavovali a oslavovali všetky jeho aspekty. Takže nechajme sa inšpirovať týmto malým, roztomilým tvorom a žime život plným lásky, radosti a dobrodružstva.

Dnes, symbolicky, v utorok po Veľkej noci, sme s radosťou v našej rodine privítali prvé vyliahnuté kuriatko. Je to pre našu rodinu veľký deň, pretože výsledkom je nový život.

💡  Prezradíme Vám, že vajíčka nám priviezol dobrý priateľ, tiež chovateľ, z hydinárskej banky Gyron pri Piešťanoch. Má to byť pestrý výber rôznych druhov nosníc. Dve vajíčka sú dokonca zelené! Sme zvedaví, aké kuriatka a koľko sa nám nakoniec vyliahne.  Prvé je už na svete a ďalšie sa chystajú.

Starajme sa s vľúdnosťou o seba, svoju rodinu i komunitu.